Biz Kimiz ?

Narsis Grup Dış Ticaret ve Uluslararası Nakliye 2010 yılında Lojistik ve Dış Ticaret firması olarak İstanbul ‘da faaliyetine başlamıştır. Deneyimli personelleri ile Karayolu, Denizyolu ve Havayolu taşımalarında müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

Almanya – İtalya – İspanya – Belçika – Avusturya – Bulgaristan – Çin acentelerimiz bulunmaktadır. İran ‘da merkez Tehran olmak üzere 28 adet ofisimiz bulunmaktadır. Dış ticaret olarakta, Türkiye ihracatının geliştirilmesinde büyük katkılar sağmaya odaklıdır.

Yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile rakiplerinden her zaman bir adım önde olan, NARSİS GRUP DIŞ TİCARET farklılığının bilincinde ve sorumluluklarının farkında olarak çağdaş ve dinamik yapısıyla sektöründe önderlik etmeye devam etmektedir.

NARSİS GRUP Dış Ticaret A.Ş. ‘nin uluslararası ticaret usullerine uygunluk ve şeffaflık konusundaki işleyişide en üst düzeydedir. Ayrıca ülkemizde ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşlarımıza da ikamet ve çalışma izni konuları başta olmak üzere diğer tüm konularda danışmanlık hizmeti de sağlamaktadır.

NARSİS GRUP, başarının temelinde insan faktörünün yattığının bilincindedir. Gelişmiş insan gücünü gelişmiş teçhizat ve teknoloji ile destekleyerek müşteri hizmet seviyesini en üst seviyeye çıkararak sektöründe lider bir rol oynamak NARSİS GRUP için amaç olmuştur.


Misyon

Müşteri hizmet seviyesini en üst düzeye çıkarmayı amaç edinmiştir.

Vizyon

Narsis Grup, başarının temelinde insan faktörünün yattığının bilincindedir.

Dil Seçin