Gümrükleme Hizmeti

Narsis Grup, Özel Gümrük Müşavirliği ‘ni de bünyesine katarak, tedarik zincirinin kritik ve yüksek derecede uzmanlık gerektiren adımlarından biri olan “gümrükleme” hizmetini Narsis Grup kalitesi ile müşterilerine sunmaktadır.

Ülkemizde gümrük uygulama ve mevzuatları sıkça güncellenmektedir. Diğer ülkelerle kıyaslandığında daha katı kurallara sahip olmakta ve bu nedenle de yüksek düzeyde uzmanlık gerektirmektedir.

Özel Gümrük Müşavirliği, kanunlara uygunluk ve hız konusunda iddiasını tecrübeli ekibi ile birleştirmektedir. Her müşterinin sektörüne, mevzuatına, operasyonel ihtiyaçlarına özelleştirilmiş çözümler üretmekte ve müşterisine ona ait bir gümrükleme departmanı kadar senkronize hale gelmektedir. Konusu ike ilgili her hususu müşterisinden önce düşünüp önererek, müşterisinin sadece kendi işine konsantre olmasını sağlamaktadır.

Güçlü finansal yapısı ile tüm dış ticaret işlemlerinde gerektiğinde her türlü finansal desteği de sağlayabilecek olan Özel Gümrük Müşavirliği; Dış ticaret işlemleri ile ilgili olarak gerekli tüm izin ve belgelerin alınmasından, Dahilde İşleme İzin Belgesi, Yatırım Teşvik Belgelerinin çıkartılması ve her türlü gümrükleme hizmetinin anında verilmesine, ithalatta döviz kapamalarının yapılmasına kadar geniş bir yelpazeye yayılan hizmetleriyle her zaman yanınızdadır.

Çalışma Politikamız

  • Müşteri Desteği.
  • Karşılıklı Memnuniyet.
  • Güvenilir ve kalıcı bağlantılar.
Dil Seçin